Really Simple SSL pro - en to da_DK translation catalogue (30 entries)

en:  the SSL certificate is expiring soon. The ValidTo date is:
da_DK: SSL certifikatet udløber snart. Det er gyldigt indtil:

en: %s is a singleton class and you cannot create a second instance.
da_DK: %s er en singleton klasse og du kan ikke oprette en anden instans.

en: %sScan again%s
da_DK: %sScan igen%s

en: %sScan for issues%s
da_DK: %sScan efter problemer%s

en: According to the check that was performed just now on
da_DK: Ifølge den kontrol, der lige er udført på

en: activate
da_DK: aktiver

en: Configure your site for the HSTS preload list
da_DK: Konfigurer dit websted til HSTS forudlæsningslisten

en: deactivate
da_DK: Deaktiver

en: If your certificate expires, your site goes offline. Uptime robots don't alert you when this happens.
da_DK: Hvis dit certifikat udløber, går dit websted offline. Driftidsrobotter advarer dig ikke, når dette sker.

en: License
da_DK: Licens

en: No scan completed yet. Before migrating to SSL, you should do a %sscan%s
da_DK: Intet scan fuldført endnu. Før du migrerer til SSL, burde du fuldføre et %sscan%s

en: Not detected
da_DK: Ikke påvist

en: Please renew your certificate before the expiry date.
da_DK: Forny venligst dit certifikat inden udløbsdatoen.

en: Please upgrade to the latest version to be able use the full functionality of the plugin.
da_DK: Opgrader venligst til den nyeste version, for at kunne bruge tilføjelsens fulde funktionalitet.

en: Plugin dependency error
da_DK: Tilføjelse afhængighedsfejl

en: Previous scan completed with issues
da_DK: Tidligere scan fuldført med problemer

en: Receive an email when your certificate is about to expire
da_DK: Modtag en mail, når dit certifikat er ved at udløbe

en: Roll back file changes
da_DK: Fortryd filændringer

en: Site
da_DK: Side

en: Something went wrong.
da_DK: Noget gik galt.

en: Something went wrong. Please refresh the page and try again, or fix manually.
da_DK: Noget gik galt. Genindlæs venligst siden og prøv igen, eller fiks manuelt.

en: Someting went wrong. If this doesn't work, you can put the original files back by changing files named 'rsssl-bkp-filename' to filename.
da_DK: Noget gik galt. Hvis dette ikke virker, kan du sætte de oprindelige filer tilbage ved at ændre filer med navnet 'rsssl-bkp-filename' til filnavn.

en: SSL certificate expiration warning
da_DK: SSL certifikat udløbs advarsel

en: The file could not be downloaded. It might not exist, or downloading is blocked. Fix manually.
da_DK: Filen kunne ikke downloades. Det er muligt at den ikke eksistere, eller at downloadningen er blokeret. Løs manuelt.

en: The file could not be downloaded. The file might not exist, or downloading is be blocked by the server. Fix manually.
da_DK: Filen kunne ikke downloades. Det er muligt at den ikke eksistere, eller at downloadningen er blokeret af serveren. Løs manuelt.

en: There was a problem editing the file. Please try manually.
da_DK: Det var et problem med at rediger filen. Prøv venligst igen manuelt.

en: You finished a scan without errors.
da_DK: Du har afsluttet en scanning uden fejl.

en: Your files already were restored.
da_DK: Din filer er allerede gendannet.

en: Your files were restored.
da_DK: Dine filer er gendannet.

en: Your site has been configured for the HSTS preload list. If you have submitted your site, it will be preloaded. Click %shere%s to submit.
da_DK: Dit websted er konfigureret til HSTS forudlæsningslisten. Hvis du har indsendt dit websted, bliver det forudindlæst. Klik på%sher%s, for at indsende.
